OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ A ZÁMKŮ

zabouchli jste si dveře, nebo ztratili klíče od bytu v Praze?

 

Otevřeme Vaše zabouchnuté dveře, i zamčené dveře od bytu, garáže, sklepa nebo prodejny. Vyjmeme zlomený klíč z vašeho zámku, a jiné služby zámečnické pohotovosti. Vše bez poškození, nebo s minimálním poškozením zámku a okolí a za přijatelné ceny.   Otevření dveří provádíme již od 700kč včetně dopravy

ZABOUCHNUTÉ DVEŘE - pro nás žádný problém!
Náš zámečník provede, naprosto bez poškození, otevření zabouchnutých dveří ,zámečník otevře obyčejné, ale i bezpečnostní nebo plastové a hliníkové dveře. Nerozlišujeme druh dveří, všechny zabouchnuté dveře vám zámečník otevře za jednotnou cenu, bez výmluv, bez poškození.

 

ZAMČENÉ DVEŘE - kování neřežeme!
Naši zkušení zámečníci vám otevřou bez problémů zamčené dveře, a to buď bez pozkození, nebo jen s minimálním poškozením vložky, kterou zámečník vymění a vy budete dveře moci dál používat. Žádný náš zámečník vám nikdy nebude řezat kování nebo vrtat do dveří!!. Umíme spoustu zámků otevřít i bez poškození planžetou, proto pokud to situace bude vyžadovat, jsou naši zámečníci schopni otevřít vám mnoho zámků bez poškození.

 

ZLOMENÝ KLÍČ - i to umíme vyřešit!
Při zalomení klíče v zámku, vám náš zámečník zlomený kus nejen vyndá ze zámku ven, ale ještě vám otevře dveře. Není nutné řezat kování ani lámat vložku, jak vám budou tvrdit ostatní zámečníci.